90’larda en çok konuşulan isim ve ekranların yıldızıydı… Yıllar ona yaramış… Son hali ile ağızları açık bıraktı

Ünlü müzikçi Nadide Sultan, bir periyoda müzikleri ile damga vurmuştu. Sultan’ın uzun vakit sonra bir programa katılması üzerine sevilen isim magazin gündeminde tekrardan yer aldı. Hoşluğu ile konuşulan Nadide Sultan’ın son hali beğeni topladı. Geçmiş vakitte Sergen Yalçın ile olan aşklarıyla gündeme gelen Sultan’ın son hali haberimizde…

Nadide Sultan’ın Son Hali

Konser vermeye devam eden ünlü isim Nadide Sultan, Gökay Kalaycıoğlu’nun programına katıldı. Sultan’ın yıllar sonraki değişimini görenler ise şaşkınlığını gizleyemedi. Hoşluğu ile beğenileri toplayan Sultan’a toplumsal medya üzerinden “Yıllar ona yaramış”, “Daha da gençleşmiş” ve “Yıllar hoşluğuna hoşluk katmış” yorumları geldi.

Nadide Sultan Kimdir, Kaç Yaşında?

1976 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Sultan, aslen Konya’lıdır. Küçük yaşlardan beri müzik ile iç içe olan ünlü isim lise eğitiminden sonra müzik kümesi kurarak aşikâr başlı yerlerde vokal ve solistlik yaptı. Ünlü isimlerden Emel Sayın, Altay, Coşkun Sabah ve Fatih Ürek’e vokal yapan Sultan’ın bu vakte kadar 6 tane albümü bulunmaktadır. 2009 yılından itibaren, yarım bırakmış olduğu Üniversite eğitimine geri dönen sanatçı, 2011 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Ses Eğitimi kısmından mezun oldu.

Nadide Sultan Şarkıları

-Konyalım

-Tutuldum

-Korkuyorum Sevmekten

-Taht Kurmuşsun Kalbime

-İki Kanlı

-Nadides

-Üç Dilek

-Tek Kişilik

-Vuslata Beş Kala

-İkinci Bahar

-Ah İstanbul

-Atla Gel İstanbul’a Can Uzman

-Sevdan Olmasa

-Vazgeç Kalbim

-Dene Bakalım

-Uçmalıyım