Bodrum’un güzelliği d.ream restoranları ile buluşuyor

Gastronomi tutkunlarını, yaratıcı konseptler ve özel tecrübelerle buluşturan d.ream, bu yaz da Bodrum’un en beğenilen lokasyonlarında konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Çatısı altındaki tüm restoranlarda, şık dizaynları, yenilikçi yaklaşımı ve kusursuz tecrübe anlayışını odağında tutan d.ream, Lacivert Bodrum, Zuma Bodrum, Fenix Bodrum, Sait, Kitchenette Baronette, Mezzaluna Yalıkavak, Nusr-Et Yalıkavak ve Günaydın markalarıyla 2022 yaz dönemi boyunca Bodrum severleri restoranlarına davet ediyor.

FENİX, YENİ YÜZÜ İLE KONUKLARINI AĞIRLAYACAK

Keyifli yemekleri ve seçkin cümbüş anlayışıyla hizmet veren Fenix, dans, müzik ve lezzet tutkunlarını, yenilenen atmosferinde yazın tadını çıkarmaya davet ediyor. Zirveden tırnağa yeni bir kimliğe bürünen Fenix, iç dekorasyonu ve mimarisiyle konuklarını ağırlamak için son hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Güney Amerika mutfağından ilham alan menüsü ve geniş barıyla hem keyifli yemeklere hem de yemek sonrası cümbüşe konut sahipliği yapan Fenix, yenilenen dekorasyonuyla yaz dönemi boyunca Yalıkavak Marina’da konuklarını ağırlamaya devam edecek.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 385 38 70

ÇAĞDAŞ JAPON MUTFAĞI TECRÜBESİ İÇİN ZUMA BODRUM

Çağdaş Japon mutfağının ödüllü restoranı Zuma, Bodrum Yalıkavak Marina’da kapılarını 2022 yaz dönemine açtı. Zuma, Ege Denizi’nin nefes kesen görünümü eşliğinde seçkin bir “Izakaya” tecrübesi sunuyor. En sevilen çağdaş Japon menüsünü rafine hizmet anlayışıyla birleştiren Zuma, hafta sonları konuk DJ’lerin performansları ile konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 385 48 07

SAİT’İN BODRUM’A ÖZEL LEZZETLERİ KONUKLARINI BEKLİYOR

Bir Bodrum klasiği olan Sait, birbirinden lezzetli mezeleri, samimi ortamı ve fark yaratan sunumlarıyla müdavimlerini Yalıkavak Marina’da ağırlıyor. 2000 yılından bu yana Bodrum’un vazgeçilmezi olan Sait, özel lezzetleri, meze çeşitleri ve mevsimine nazaran en tazesini sunduğu deniz eserleriyle fark yaratıyor.

Galataport İstanbul’da açılan yeni restoranı ile unutulmaz yemeklerini İstanbul Boğazı’nın eşsiz görünümü ile de buluşturan Sait; bu yaz Bodrum’da samimi sohbetlere ve unutulmaz bir lezzet seyahatine eşlik etmeyi bekliyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 385 53 86

ETİN USTASI GÜNAYDIN, YALIKAVAK MARİNA’DA

1965 yılından bu yana et konusundaki uzmanlığı ve tecrübesi ile yeme-içme dalının öncü markalarından olan Günaydın; klasik lezzetlerin çağdaş ögelerle buluştuğu çok istikametli, yüksek kaliteli, eşsiz bir et tecrübesi için Yalıkavak Marina’daki restoranına davet ediyor.

Klasik tanımları tutkuyla harmanlayarak vakitsiz lezzetlere dönüştüren, etin muteber adresi Günaydın, steakhouse, kebap, köfte & döner üzere farklı konseptlerinde konuklarına beklentilerinin ötesinde bir tecrübe yaşatıyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 216 666 68 08

İSTANBUL’UN LACİVERT’İ BODRUM’DA

Boğaz’ın incisi Lacivert, Le Chic Bodrum’da konuklarını ağırlamaya hazırlanıyor. Eşsiz lezzetleri ve pozisyonuyla unutulmaz bir tecrübe sunan Lacivert, Bodrum’da ikinci dönemini Haziran ayında açıyor.

1.200 metrekarelik bir iskele üzerinde 120 bireye hizmet veren Lacivert, 20 yılı aşkın bir müddettir İstanbul’da devam eden hizmet ve kalite anlayışını Bodrum’da da sürdürüyor. Restorana denizden ulaşmak isteyenler için tekne ulaşımı da mümkün.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 502 05 32

BODRUM’DA CÜMBÜŞ, BARONETTE KONSEPTİYLE KITCHENETTE YALIKAVAK’TA

Müzik, cümbüş ve lezzet dolu Baronette konseptiyle Kitchenette, Mayıs prestiji ile hizmet vermeye başladı. Yalıkavak Marina’nın en keyifli noktalarından birinde yer alan Kitchenette, bu dönem da güçlü menüsü ve keyifli atmosferiyle Bodrum’un en tanınan buluşma yerlerinden biri olmaya devam ediyor.

Özel reçete ve sunumlarıyla hazırlanan dünya mutfaklarından farklı lezzetlerle, konuklarına çağdaş ve rahat bir atmosfer sunuyor. Bu özel yer, tematik aktiflikleri, kokteyl workshopları, müzik performansları ve gastronomik tecrübeleriyle her zevke hitap ediyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 385 24 15

GERÇEK İTALYAN LEZZETLERİ MEZZALUNA YALIKAVAK’TA

Yalıkavak’ta gerçek İtalyan lezzetlerinin tadı Mezzaluna’da çıkıyor.

Yalıkavak Marina’nın vazgeçilmezlerinden Mezzaluna, 15 Mayıs’ta kapılarını açtı. İtalyan mutfağının gerçek örneklerini konukları ile buluşturan Mezzaluna, mevsimin en taze ve ihtimamla seçilmiş gereçleri ile hazırlanan el imali makarnaları ve lezzetli pizzaları ile öne çıkıyor.

Rahat ortamı ile günün her saati vakit geçirilebilecek keyifli bir atmosfer sunan Mezzaluna, Yalıkavak’ın en hoş pozisyonunda, gerçek İtalyan lezzetlerinin tadını çıkarmak isteyen konuklarını ağırlıyor.

Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için: 0 252 385 42 92