Bu 5 Altcoin’e Dikkat: Hafta İçinde Büyük Kaybettiler!

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Bitcoin (BTC), altı hafta içinde dördüncü haftalık artış hedefinde. Toplam Bitcoin ve altcoin piyasasının değeri, art arda altıncı haftalık yükselişi izliyor. Genel piyasalardaki yükseliş ivmesine rağmen geride kalan haftada en fazla değer kaybeden altcoin projeleri mercek altında. En çok kaybettiren kripto para birimleri hangileri? İşte geride kalan haftada en çok kaybettiren altcoin projeleri…

Listedeki ilk altcoin: ApeCoin (APE)

ApeCoin (APE), 15 Haziran’da en düşük seviyeye ulaştığından beri artıyor. Yaşanan bu yukarı doğru hareket, yükselen paralel bir kanalın içinde yer almıştır. Bu tür kanallar genellikle düzeltici hareketler içerir. Bunun birlikte yaşanan hareketler, nihai bir kırılmanın muhtemel olacağı anlamına gelir. Ayrıca, APE hala bu kanalın üst kısmındadır ve sonuç olarak bir kopuş olasılığına izin vermektedir. NFT altcoin projesinin kanalın ortasından mı yoksa direnç çizgisinden mi koptuğu muhtemelen gelecekteki eğilimin yönünü belirleyecektir. Bu altcoin için en yakın yatay direnç alanı 9.10 dolar seviyelerindedir.

WAVES

WAVES 15 Haziran’dan bu yana artıyor. Ancak, 22 Haziran’da en yüksek seviyesine ulaştı ve o zamandan beri konsolide oluyor. Tüm hareket, nötr bir desen olarak kabul edilen simetrik bir üçgenin içinde bulunur. Sonuç olarak, hem bir arıza hem de bir kırılma mümkün olmaya devam etmektedir.

Kusama (KSM)

KSM, 13 Haziran’dan bu yana yukarı doğru hareket ediyor. 13 Temmuz’da daha yüksek bir düşük seviyeyi yarattı ve daha sonra artış hızını hızlandırdı. 18 Temmuz’da KSM, 59 dolarlık alandan çıktı ve daha sonra destek olarak doğruladı (yeşil simgeler). KSM artmaya devam ederse, bir sonraki en yakın direnç alanı 83 dolar olacaktır.

Helium (HNT)

HNT, 10 Haziran’dan bu yana azalan bir kama içine düşüyor. Azalan kama boğasal bir model olarak kabul edilir, bu da ondan bir kopuşun en olası senaryo olacağı anlamına gelir. HNT hızla modelin sonuna yaklaşıyor. Bir kırılma meydana gelirse, bir sonraki en yakın direnç alanı 10.85 dolarda olacaktır. Bu, tüm aşağı doğru hareketi ölçerken 0.618 Fibonacci geri çekilme direnci seviyesidir.

Listedeki son altcoin: Synthetix Network (SNX)

13 Temmuz’da SNX, Nisan ayının başından beri yürürlükte olan azalan bir direniş çizgisinden çıktı. Kısa bir süre sonra, daha önce direnç olarak hareket eden 3.60 dolarlık yatay alanı geri kazandı. Yukarı yönlü hareket devam ederse en yakın direnç alanı 5,57 dolar seviyesinde olacak. Bu, 0.618 Fibonacci geri çekilme direnci seviyesidir.