Funda Eryiğit’in karnı burnunda! Bebeği için alışverişe çıktı

İki yıldır aşk yaşadığı yönetmen Berkun Oya ile evlilik hazırlığı yaparken hamile olduğunu öğrenen Funda Eryiğit, geçtiğimiz haftalarda Zorlu PSM’de gerçekleşen ‘Küheylan’ oyununun galasına katılmıştı.

“HAMİLELİK ÇOK GÜZEL GİDİYOR”

Ünlü oyuncu, “Evlilik yakındır. O işler biraz sarktı. Planların dışında gelişti birçok şey. Hamilelik çok güzel gidiyor. 28’inci haftadayım. Cinsiyeti ve ismi bize kalsın. Onları boş verin şimdilik” diyerek gülmüştü.

SESSİZ SEDASIZ EVLENDİLER

Oyuncu Funda Eryiğit (38), 29 Mart’ta ise rol aldığı ‘Bir Başkadır’ dizisi ve ‘Cici’ filminin yönetmeni Berkun Oya (45) ile sessiz sedasız evlenmişti. Çifti, bu özel gününde aileleri ve yakın arkadaşları yalnız bırakmamıştı.

İLK KEZ NİKAH MASASINA OTURDU

Berkun Oya, 2015 yılında 123 grubunun solisti Dilara Sakpınar ile evlenmiş; ancak çift kısa bir süre sonra boşanmıştı. Funda Eryiğit in ise ilk kez nikah masasına oturdu.

ALIŞVERİŞE ÇIKTI

Yaklaşık iki ay sonra oğlunu kucağına alacağı öğrenilen Funda Eryiğit, son olarak geçtiğimiz gün Nişantaşı Citys’te kameralara yansıdı.

SORULARI YANITSIZ BIRAKTI

Bebeği için alışverişe çıkan güzel oyuncu, ilk kez karnı burnunda objektiflere takıldı. Ünlü isim, basın mensuplarının sorularını ise yanıtsız bıraktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir