Gizli Saklı dizi oyuncuları ve konusu nedir? Gizli Saklı dizisi nerede çekiliyor?

Gizli Saklı dizisi yayın macerasın atılırken konusu gündem oldu. Başrollerinde Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın yer aldığı dizisi de iki polisin maceraları anlatılırken, oyuncu kadrosunda kimler var? Dizi nerede çekiliyor? gibi sorular gündem oldu. İşte Gizli Saklı dizisi hakkındaki her şey…

Yaz aylarında kış aylarındaki dizilerin paydos etmesiyle yerine yeni dizilerin geldiği sezonda “Gizli Saklı” yayın hayatına girmeye hazırlanıyor. Dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Şahin Altuğ’un oturduğu ses getirecek proje FOX TV ekranlarında sevenlerine kavuşmak için geri sayım yapıyor. 

sinem ünsal ve halit özgür sarı

GİZLİ SAKLI KONUSU NEDİR?

Sinem Ünsal’ın oynadığı Naz karakteri polis akademisinden yeni mezun biri olarak, korumacı bir anneye sahip olan annesiyle dayısıyla birlikte aynı evde hayatına devam etmektedir. Tarık Koşuoğlu’nu oynayan Tardu Flordun ise mafya babasının peşind eolan polis teşkilatı, Naz’ı ve deli dolu polis memuru Pamir’i gizli görevde beraber kullanmaya karar verir. Pamir ve Naz evli bir çift gibi rol kesecek ve bilgi alacaktır. Mafya babasının evinin tam karşısına yerleştirilecek çift, mafya babası Tarık Koşuoğlu’nu yakalayıp polise teslim edecektir. Ama hedefe giden yolda bir çok engebe ve sıkıntı baş gösterecektir.

gizli saklı dizi

GİZLİ SAKLI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Ekranların merakla beklenen Gizli Saklı dizisi İstanbul’da; Beşiktaş, Sarıyer, Beykoz, Beyoğlu, Eyüp, Üsküdar gibi farklı bölgelerde çekim hayatına devam ediyor.

gizli saklı dizi oyuncuları

GİZLİ SAKLI OYUNCULARI KİMLER?

Oyuncu kadrosunda; Sinem Ünsal, Halit Özgür Sarı, Tardu Flordun, Bülent Emrah Parlak, Şinasi Yurtsever, Ece Dizdar, Selçuk Borak, İdris Nebi Taşkan, Emrullah Çakay, Fulden Akyürek, Erşan Utku Ölmez, Hasan Elmas ve Şebnem Sönmez yer alıyor.