Kısa Zaman Önce Nişanlısından Ayrılan Avril Lavigne Tyga ile Görüntülenmesiyle Herkesi Şoke Etti!

Ünlü şarkıcı Avril Lavigne Mod Sun ile yaşadıkları ayrılığın ardından ünlü rap sanatçısı Tyga ile görüntülendi. Detaylar içeriğimizde??

Kaynak: https://pagesix.com/2023/03/06/avril-…

Geçtiğimiz günlerde 38 yaşındaki Kanadalı şarkıcı ve söz yazarı Avril Lavigne ve nişanlısı Mod Sun henüz bir yıl bile dolmadan nişanlarını atmıştı.

Bu ayrılığın ardından Leonardo Di Caprio’nun partisine Tyga isimli rapçi ile beraber giderken görüntülenen Lavigne, Tyga ile beraber People dergisinde “arkadaş” olarak anılmışlardı ve Mod Sun ile ayrılıklarında üçüncü bir kişinin söz konusu olmadığı söylenmişti.

Sonrasında Paris Moda Haftası’na da beraber katılan Tyga ve Avril Lavigne çifti Mugler X Hunter Schafer partisinin ardından öpüşürken yakalandılar!

Öpüşmeleri sırasında hem Tyga, hem Avril hem de muhabirler yüzlerinden gülümselerini silemediler.

Bahsi geçen çift, aynı zamanda kalabalığın içerisinde el ele yürüdü.

Avril Lavigne’nin eski nişanlısı rapçi Mod Sun ise geçtiğimiz haftalarda Instagram’da kendi fotoğrafını paylaşarak şunları yazmıştı??

‘1 haftada tüm hayatım tamamen değişti… Her zaman bir plan olduğunu biliyorum. Başımı dik tutacağım ve kırılmış hissetse bile her zaman kalbimi dinleyeceğim. ? Dünyadaki en iyi arkadaşlara sahibim, her zaman arkamı kolladığınız için teşekkürler. Sahnede görüşürüz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir