Müge Anlı’dan baba itirafı! Bakın 28 yıl konuşmadığı babası ne yapmış? Öldükten sonra birinci kere konuştu

25 Haziran’dan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile nikah masasına oturan Müge Anlı, herkesi şaşırtmıştı. Düğününden kısa bir mühlet sonra babası İhsan Anlı’nın vefat haberi ile yıkılan Anlı’nın babası ile 28 yıldır konuşmadığı ortaya çıkmıştı. Geçen günlerde babası için aşure dağıtıp dua okutturan Müge Anlı, programında birinci kere babası hakkında bir yorum yaptı.

MÜGE ANLI’DAN DUYGULANDIRAN BABA İTİRAFI

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’ne 4. emniyet müdürü olarak atanan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evlenme kararı alan Müge Anlı, evleneceğini dönem finaline girmeden yayınında açıklamıştı.

Evlenme kararı ile herkesi şaşırtan Müge Anlı, basından uzak bir nikah gerçekleştirdi. Anlı’nın düğününden kısa bir mühlet sonra babası İhsan Anlı vefat etmişti. Babasının vefatı ile yıkılan Müge Anlı hakkında şoke eden bir ayrıntı da şaşırttı. Anlı’nın 28 yıldır babası ile küs olduğu ortaya çıkmıştı.

İLK KERE BABASIYLA BİR ANISINI PAYLAŞTI

Yeni döneme başlayan Müge Anlı, babasının vefatı hakkında hiçbir açıklama yapmazken, bugün yayınlanan programında babası hakkında küçük bir ayrıntı verdi. Ailesi ile tartışan 2 kız kardeşi bulan Müge Anlı, anne-babanın kıymetine vurgu yaptı.

O sırada daha evvel bahsetmediği babası İhsan Anlı’dan örnek beren Anlı, “Babam, daima ağzı açık bir şey alıp içme kederi. Ben hala dışarı çıkınca o denli yaparım” diyerek birinci sefer babasına dair bir ayrıntı verdi.