Popstar yarışmasıyla ünlenen Özlem, sahnesine gelen kadının tek sözüyle şarkıcılığı bırakıp tesettüre girdi

Türkiye’de bir döneme damga vuran Popstar yarışmasının yarışmacılarının son halleri ve özel hayatlarıyla ilgili detaylar merak ediliyor. Son olarak Popstar yarışmasında ismini duyuran Özlem Güneş’in hayat yolculuğu çok ilgi gördü. Özlem, katıldığı bir programda Popstar Alaturka macerasını ve tesettüre girme hikâyesini anlattı.

“OLDUĞUMDAM FARKLI GÖSTERMEYE ÇALIŞTILAR”

TEK KELİMEYLE SAHNEYİ BIRAKTI

Yarışmadan elendikten sonra sahnelere devam eden Özlem bir süre sonra dini araştırmaya başladığını söyledi. Sahnesine gelen bir kadının eşini aldattığını öğrenen yarışmacı o günden sonra bir daha da sahneye çıkmadığını da sözlerine ekledi. Özlem Güneş açıklamasında “Dönüm noktam sahnede oldu. Her akşam gelen çift var, yanlarına gittim. Telefon konuşmasını duydum o sırada çok etkilendim. Eşi çocukla evde… Midem bulandı o son sahnem oldu” dedi.

UZUN SÜRE EVDEN ÇIKMADI

Sahne hayatını tamamen bitiren Özlem Güneş, bu olayın ardından sabaha kadar ağladığını söyledi. Popstar Özlem bu olaydan bir süre sonra tüm sosyal medya hesaplarını kapattı ve uzunca bir süre de evinden dışarı çıkmadı. Sonrasında tesettüre giren Güneş, ilahiyat okuduğunu da dile getirdi.

İşte ünlü ismin son hali: