Son dakika: Sneijder’ın eski eşi Yolanthe Cabau’dan olay itiraf! ‘Bundan utanmıyorum’

Galatasaray’ın eski oyuncularından Wesley Sneijder’ın 2019 yılında boşandığı eşi Yolanthe Cabau çok konuşulacak bir itirafta bulundu. Hollanda basınına konuşan Galatasaray’ın eski yengesinin sözleri büyük ses getirdi. İşte detaylar…

HOLLANDA BASININA KONUŞTU

Eski eşi Wesley Sneijder’ın Galatasaray’da oynadığı süre zarfında taraftarların yengesi olarak tanınan Yolanthe Cabau, Hollanda basınına çok konuşulacak bir itirafta bulundu.

CİNSELLİK İTİRAFI

37 yaşındaki Yolanthe Cabau, cinsellik itirafıyla ağızları açık bıraktı. Cabau, “İlk ciddi ilişkimi yaşadığımda 13 yaşındaydım. Bu ilişkim beş yıl sürdü” dedi.

‘YILLAR ÖNCE BİR KIZLA İLİŞKİM OLDU’

Snob Magazin’in haberine göre çılgın bir cinsel hayatı olmadığını söyleyen Yolanthe Cabau, “Yıllar önce bir kızla ilişkim olmuştu. Bundan utanmıyorum. Ona karşı derin duygularım yoktu. Alkollü olduğumuzda bazı şeyler yaşıyorduk” diye konuştu.

TARAFTARLAR ‘YENGE’ LAKABINI TAKMIŞTI

İspanya doğumlu güzel model, 2010 yılında evlendiği Hollandalı futbolcu Wesley Sneijder’den 2019 yılında ayrılmıştı. Sneijder’in Galatasaray 2013 yılında transfer olmasıyla hayatının bir bölümünü İstanbul’da da geçiren Yolanthe Cabau’ya sarı kırmızılı taraftarlar, “Yenge” lakabını takmıştı.

Sneijder’in Yolanthe’yi aldattığı için boşanmanın gerçekleştiği açıklanmıştı.