Eren Erdem ile İsim Benzerliği Olan Erdem Erdem “Sen de Kılıçdaroğlu ile Defol Git” Mesajlarına Tepki Gösterdi

Kemal Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık seçimini kaybetmesinin ardından eleştiri okları CHP Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem’ yöneldi. Ancak bu tepkilerin gittiği adreslerden biri var ki çok yanlıştı. Twitter’da Eren Erdem ile isim benzerliği bulunan @hughugkusu adlı kullanıcının isyanı dalga konusu oldu.

CHP Medya, Planlama ve Sosyal Medya Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem, partideki genel başkanlık yarışması sürecinde Özgür Özel’in karşısında Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanındaydı.

Geçtiğimiz cumartesi gecesi hepimizin de yakından takip ettiği üzere 38. Cumhuriyet Halk Partisi Olağan Kurultayı, Ankara Spor Salonu’nda gerçekleşti.

Kurultayın ilk oylamasında Özgür Özel kazanmış, genel başkanlık seçimi 2. tura kalmıştı. Bu arada kurultayda çok ciddi tartışmalar yaşanmış, Özel’in beklenenden daha fazla oy aldığı ortaya çıkmıştı.

İkinci turda da Kılıçdaroğlu, 812 delege oyu alan Özel’in karşısında 536 oyla kaybetmişti. Hatta sonuçlar açıklanmadan ve rakibi Özel’i tebrik etmeden salondan ayrılıp gitmesi tepkilere neden olmuştu.

Nihayetinde Kemal Kılıçdaroğlu’nun 13 yıllık genel başkanlık devri bitti, partide Özel dönemi başladı. Ancak bu sefer Kılıçdaroğlu’nun seçimi kaybetmesinden sonra oklar Eren Erdem’e döndü.

Erdem seçimden sonra yaptığı açıklamada “Tüm seçim sürecini ben yönetmişim gibi birileri tarafından ‘günah keçisi’ ilan edildim” diyerek sitem etti.

Kılıçdaroğlu’nun genel başkanlık seçimini kaybetmesinin ardından sosyal medyada da Eren Erdem’e yönelik tepkiler sürüyor. Ancak bu tepkilerin bazıları çok yanlış adreslere ulaşıyor.

Twitter’da @hughugkusu adını kullanan avukat Erdem Erdem, geçtiğimiz gün bir paylaşım yaptı. Paylaşımında ben “Ben neden Kılıçdaroğlu ile beraber gideyim? Ben Eren Erdem değilim” dedi. Bakalım o paylaşıma kimler ne tepki verdi?

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx