Hayatında Sadece Murat Boz Olduğunu Söyleyen Oğuzhan Koç’a Sürpriz Ense Öpücüğü

Oğuzhan Koç ve Murat Boz’un ne denli yakın arkadaş olduğunu biliyorsunuzdur. Pop müziğin sevilen iki ismini sık sık yan yana görüyoruz. Geçtiğimiz günlerde ilişki açıklamalarıyla gündeme gelen ikiliden ‘Hayatımızda sadece birbirimiz varız’ esprisi gelmişti. Bunun üstüne bir de Murat Boz’dan Oğuzhan Koç’a ense öpücüğü geldi. ?

Murat Boz ve Oğuzhan Koç yıllardır birlikte vakit geçirmekten son derece hoşlanan iki yakın arkadaş bildiğiniz gibi.

O Ses Türkiye jüriliği olsun, Oğuzhan Koç’un sunucu olarak yer aldığı ‘Üç Adam’ programı olsun kendilerini ekranda da birlikte çok sık gördük. Pop müziğin sevilen iki ismi, şimdilerde İstanbul gecelerinde beraber görülüyor.

Geçtiğimiz akşam bir mekandan birlikte ayrılan Oğuzhan Koç ve Murat Boz, basın mensuplarıyla tatlı tatlı sohbet etti. Murat Boz bu sırada yurt dışında Hadise ile bir konser planları olduğunu dile getirdi.

Oğuzhan Koç da arkadaşına bu sırada vize esprileri yapıyordu. Bir araya geldiklerinde dedikodu yapmayı bilmedikleri için yalnızca müzik konuştuklarını ve işten bahsettiklerini dile getiren ikili bu durumdan son derece memnun olduklarını da söyledi. Diğer bir yandan Murat Boz, kendisine sorulan ilişki iddiaları hakkında ‘Hayatımda kimse yok.’ dedikten sonra ‘Bilmiyorum Oğuzhan’ın hayatında var mı…’ diye arkadaşına dönmüştü.

Oğuzhan Koç ise “Hayatımda Murat Boz var.” cevabını verdikten sonra arkadaşını da alarak uzaklaşmıştı. İşte aynı geceden gelen diğer görüntüler de bu ikilinin samimiyetini kanıtlar nitelikteydi. ?

Çünkü Murat Boz, Oğuzhan Koç’a usulca arkasından yanaşıp ensesini öpüyor. ?

Oğuzhan Koç da yaşadığı anın ne olduğunu anlamaya çalışırken dönüp arkadaşına bakıyor bu öpücük sonrası. İkonik bir ikililer diyebiliriz yani…

İşte Oğuzhan Koç’un “Hayatımda sadece Murat Boz var.” sözlerini kanıtlar nitelikteli Murat Boz öpücüğü…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx