Çiftlerin Artık Birbirlerinin Her Ayrıntısını Ezberlediği Uzun İlişkilere Renk Katacak 10 Aktivite

Uzun ilişki dünyanın en güzel şeyidir desek yanlış olmaz. Fakat zaman ilerledikçe monotonluk kaçınılmaz. Fakat uzun bir ilişkiyi renklendirmek sizin elinizde!

Peki neler yapabilirsiniz? 

Gelin birlikte inceleyelim!

1. Birlikte egzersiz yapın.

Egzersiz yapmak, partnerler için bir macera aktivitesi olarak sayılabilir. Kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan doğal olarak üretilen bir kimyasal olan endorfinleri serbest bırakır. ? İster mahallede koşuşturma, ister bir spor salonu randevusu olsun, egzersiz yapmak ikinizin şimdi ve sonra tekrar ter atmasına neden olabilir. ?

2. Çizim ve tahmin oyunu oynayın.

Partnerinizin çizim yeteneğini (ya da yeteneksizliğini ?) görebileceğiniz bu oyunu oynarken çok eğleneceksiniz. Çizdiğiniz şeyi tahmin etmesi için partnerinizin 1 dakikası var!

3. Birlikte kişilik testi yapın.

Partneriniz hakkında yeni şeyler öğrenmenin bir başka eğlenceli yolu da birlikte çevrimiçi kişilik testleri, çift sınavları ve uyumluluk testleri yapmaktır. Birbirinizi ne kadar iyi tanıdığınızı veya sizi şaşırtan şeylerin neler olduğunu öğrenmek için cevapları gözden geçirin. Birbirinizin sevgi dilini keşfedin ve sevginizi en iyi şekilde gösterin.

4. Dürüstlük oyunu oynayın.

Partnerinizle çok keyif alabileceğiniz dürüstlük oyununu oynayın. Mesela; ‘Bizi daha mutlu etmek için hayatımızın bir bölümünü değiştirebilseydik, bu ne olurdu?’ gibi sorular sorabileceğiniz oyunlar oynayın.

5. Farklı yemekler deneyimleyebileceğiniz restoran keşifleri yapın.

Daha önce hiç denemediğiniz, beğenilen bir restoranı keşfetmek için bir gezi planlayın. Alışılmışın dışında yemek yemek, ikiniz için de romantik ve yeni bir deneyim sağlayabilir. ?

6. Yeni bir hobi edinin.

Ortak bir zemin bulun ve birlikte keyif alacağınız hobiler arayın. İkinizin de keyif aldığı bir aktivite üzerinde anlaşamıyorsanız, aynı odada veya aynı kanepede farklı hobiler yapmayı seçin. Örneğin, bir kişi resim yapmaktan hoşlanıyorsa, bunu partneri video oyunları oynarken yapabilir.?

7. Koltuklara yayılın ve birlikte kitap okuyun.

Kanepede veya yatakta kıvrılın ve birlikte bir kitap okuyun. Yüksek sesle okuyun veya sessizce birlikte okuyun. İkiniz için kendi özel kitap kulübünüzü başlatın. Kahve eşliğinde okuduğunuz kitapları tartışın.

8. Çift masajını deneyin.

Rahatlatıcı bir müzik açın, ışıkları kısın ve sırayla birbirinize masaj yapın. Tüm vücut masajı yapmak istemiyorsanız, el veya ayak masajını deneyebilir ve sizi nereye götürdüğünü görebilirsiniz. ?

9. Birlikte kamp yapın.

Doğanın içinde partnerinizle birlikte keyif alabileceğiniz bir kamp yapmak harika olacak!

10. Lunaparka gidin ve çılgınca eğlenin!

Şöyle güzel bir lunaparkı gözünüze kestirin ve partnerinizle birbirinizin aksiyon seviyesinin ne dozda olduğunu keşfedin! Pişman olmayacağınıza eminiz! ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx